O nás

VFSERVIS s.r.o. představuje moderně zařízenou firmu se se zaměřením na přístroje a rozvaděče VN,distribuci a prodej výrobků ABB spol. s.r.o. a jejich pozáruční servis.

Od většiny podobných firem se firma VFSERVIS s.r.o. odlišuje zejména dokonalým zákaznickým servisem, který spočívá v počátečním originálním řešení, včasné a bezchybné realizaci zakázky, přijatelné ceně a platebních podmínkách, mimořádné péči o zákazníka při jednání dopravě veškerých zařízeních k zákazníkovi.

Motto: "Rychlost, kvalita a preciznost"

Podařilo se nám vytvořit dostatečně silný a stabilní tým, podporovaný špičkovým technickým vybavením, jež umožňuje splnit maximální požadavky na kvalitu práce.

Motto: "Kvalitní výrobek za přiměřenou cenu"

Centralizované řízení a umístění všech technologických fází do jednoho komplexu (od montáže přes kompletaci až po balení a distribuci) umožňuje maximální pružnost v reakcích na požadavky zákazníků, rychlost práce a v neposlední řadě i nejvyšší kvalitu. Naši odborníci garantují špičkovou kvalitu všech technologií a dokončovacích prací. U zakázek, které nejsou realizovatelné naší firmou máme smluvně dlouhodobě zajištěnu řadu kvalitních kooperantů. Díky tomu jsme schopni nabídnout našim klientům velmi zajímavé ceny a termíny.

OBCHODNĺ A MANAŽERSKÝ SERVIS

Motto: "Maximální spokojenost klienta s naším servisem a výrobky"
Úkolem tohoto samostatného oddělení je přinést obchodním partnerům komplexní servis služeb od kalkulace přes dohled nad celým zpracováním zakázky. Jeho základním krédem je spokojenost klienta. Samozřejmostí servisu je konzultace a poradenství, dohodnutí a přesná definice obchodních podmínek, termínů a cen, odborný dohled nad jednotlivými částmi projektu a v neposlední řadě, i v případě subdodávek, výběr nejvhodnějšího dodavatele vzhledem k charakteru zakázky (z hlediska termínu, ceny, vzdálenosti a kvality). Maximální část jednání uskutečňujeme na půdě našeho klienta.


Servisni služby pro zařizení vn
  • Údržbu zařízení na vyžádání
  • Pravidelnou údržbu zařízení na základě servisních smluv
  • Havarijní zásahy na základě služby Hot Line
  • Specielní diagnostiku pro široké spektrum zařízení
  • Opravy a generální opravy zařízení ABB
  • Manipulace s plynem SF6 na místě
  • Pohotovostní službu 24 hodin denně
  • Dodávky náhradních dílů
  • Konzultace a studie
(c) 2011 - VFSERVIS s.r.o.

E-shop pojistek vysokého napětí: Pojistky vysokého napětí